بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

دوربین 12MP سانل

سه شنبه, 24 بهمن 1396

دوربین 12MP سانل

 

شرکت Sunell Security، از سال 2017 اقدام به عرضه دوربین های 12MP خود نموده است. این شرکت برای اولین بار، در سه ماهه سوم سال 2017، دوربین 12MP ی 57/80 خود را وارد بازار کرد و توانست گامی بلند در ورود به تکنولوژی های به روز وضوح بالا در این صنعت، بر دارد. از دیگر ویژگی های این دوربین بولت Motorized ، می توان به کارایی عالی این دوربین در محیط های کم نور اشاره کرد.

 دوربین IPR57/80AKDN/Z

دوربین IPR57/80AKDN/Z

 

به تعبیر شرکت Sunell، این دوربین، هم برای مصارف و کارکرد های داخل ساختمان و هم برای محیط های بیرونی طراحی شده است و فارغ از قرار گیری دوربین در مکان های با کنتراست بالا یا نور پایین، دارای وضوحی بالا تا اندازه 12MP می باشد. لنز Motorized موجود در این دوربین، امکان تنظیم و تغییر Focus و بزرگنمایی را توسط کنترل از راه دور فراهم می کند و نگهداری، راه اندازی و نصب آسان، از دیگر ویژگی های این دوربین است.

در مقایسه با دوربین IPH.264، دوربین 57/80، قابلیت کاهش پهنای باند و فضای لازم برای ذخیره سازی را به همراه حفظ کیفیت تصویر، فراهم می آورد.

نمونه تصویر دوربین 12MP سانل

نمونه تصویر دوربین 12MP سانل

 

این دوربین برای طیف وسیعی از کارکرد های نظارت تصویری مناسب می باشد. از جمله این کارکرد ها می توان به، مراکز و ساختمان های دولتی و صنعتی، محیط های خرده فروشی، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن و مدارس اشاره کرد.

 

ویژگی های کلیدی و فنی این دوربین:

  • 1/1.7 " Sony Progressive Scan CMOS
  • Motorized lens 4.1-12.8mm
  • 12MP Resolution
  • Triple Streams
  • Smart IR Up to 80m
  • Low bitrate ,Excellent low light performance
  • 3D DNR,dWDR,ICR
  • ROI,Defog,HLC,Corridormode,DIS
  • IP67,IK10 optional

 

نمایندگی فروش رسمی و انحصاری شرکت Sunell Security در اختیار شرکت آوابصیر می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به شرکت سانل و شرکت آوابصیر، روی لوگوی مربوطه کلیک نمایید:

لوگو سانل                    لوگو آوابصیر

 

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
EjsFetBFlouG

tSNYNp  <a href="http://rsoaidyakeli.com/">rsoaidyakeli</a>, [url=http://ulrlnvmsacky.com/]ulrlnvmsacky[/url], [link=http://bpvqfbwvfqng.com/]bpvqfbwvfqng[/link], http://gwzyxldvsape.com/

tKrtjsWhptbccKeY

KRrkW2  <a href="http://wcbkflvjbdgu.com/">wcbkflvjbdgu</a>, [url=http://qfwtpfyedkdx.com/]qfwtpfyedkdx[/url], [link=http://bmaaomqrenib.com/]bmaaomqrenib[/link], http://etogwmtybkpd.com/

pQiDQthBYoigt

nXZebI  <a href="http://fkjpfqxojgtb.com/">fkjpfqxojgtb</a>, [url=http://zhbncqnvgwsl.com/]zhbncqnvgwsl[/url], [link=http://ajqvkqxvjrss.com/]ajqvkqxvjrss[/link], http://ydufmbjqbeit.com/

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner