بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست مقالات

IIoT - نسخه صنعتی اینترنت اشیا - بخشی جدایی ناپذیر از امنیت عمومی است

IIoT - نسخه صنعتی اینترنت اشیا - بخشی جدایی ناپذیر از امنیت عمومی است

با نگاهی به سیستم V5، که ارائه دهنده یک راه حل مبتنی بر یک سیستم چند حسگری (Multi-sensor) برای امنیت فضای بازاست، IIoT به یک بخش عمده ای از طرح های امنیت عمومی تبدیل شده است که سعی می کند با استفاده از توسعه تکنولوژی های جدید زندگی شهری را امن تر کند.

آقای مایک گراسوالد نایب رئیس فروش بین الملل و امور نمایندگی های شرکت V5 یا اشاره به پائین آمدن بودجه های عمومی می گوید: نیروهای پلیس برای حفاظت از شهرها بطور فزاینده ای نیاز به تکنولوژی اینترنت اشیا که مقرون بصرفه نیز هست خواهند داشت.

V5 نسل پیشرفته ای از راه حل امنیتی فضای باز مبتنی بر حسگرهای چند منظوره بی سیم را تولید کرده است.

این سیستم هوشمند به مثابه لبه پردازش (edge computing) پلت فرم اینترنت اشیا با امکان تجزیه و تحلیل پیشرفته، تامین تغذیه محلی، پردازش و انتقال داده است.

این شرکت چندین عامل را برای ارائه این محصول در نظر گرفته است. این فاکتورها عبارتند از افزایش نگرانی های امنیتی در جهان، فقدان به اندازه کافی پرسنل امنیتی و نگرانی از هزینه های نصب و راه اندازی در نزد مشتریان بالقوه، از حوزه زیرساخت های حیاتی گرفته تا کشاورزی.

گراسوالد می گوید: هر کسی که نیاز به برقراری امنیت داشته ولی امکان تامین برق و انتقال داده در محل را ندارد مثل پلیس، دولت، ارتش، دانشگاه، مدرسه، شرکت ها، بخش کشاورزی، صنعت نفت و گاز، حمل و نقل و سالن های ورزشی می توانند مشتریان هدف این تکنولوژی باشد.

راه حل V5 را می توان در مدت کمتر از 60 دقیقه نصب و راه اندازی نمود و بعنوان یک سیستم مستقل به منظور ارتقا سطح امنیت بکار برد.

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner