بازگشت
جستجو
RSS

اخبار

چهارشنبه, 2 خرداد 1397
ضبط کننده های ویدئویی شبکه و دیجیتال ( NVR و DVR ) سانل
شرکت سانل، طی سال میلادی گذشته، سرمایه گذاری های تحقیق و توسعه خود را در راستای پیشرفته تر کردن محصولات خود، از جمله DVR ها NVR های خود، هزینه کرده است.
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397
سرنوشت مبهم دوربین های مدار بسته Sony در ایران
بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری های مختلف، و البته تایید شده توسط دو شرکت سونی و بوش، در ماه نوامبر سال 2016، این دو شرکت توافق نامه همکاری با یکدیگر امضا کردند.
پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1397
سیاست های شرکت آوابصیر جهت پشتیبانی همکاران
شرکت آوابصیر، جهت اثبات حمایت همه جانبه خود به همکاران، سیاست های مهمی را اتخاذ کرده است
سه شنبه, 24 بهمن 1396
دوربین 12MP سانل
شرکت سانل، برای اولین بار، در سه ماهه سوم سال 2017، دوربین 12MP ی 57/80 خود را وارد بازار کرد و توانست گامی بلند در ورود به تکنولوژی های به روز وضوح بالا در این صنعت، بر دارد.
سه شنبه, 17 بهمن 1396
نمایندگی های شرکت آوابصیر و مشارکت فعال این شرکت در نمایشگاه های تخصصی
شرکت آوابصیر در ده سال گذشته در نمایشگاه های بین المللی حفاظتی و امنیتی کشور شرکتی فعال داشته و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را در معرض نمایش و عرضه قرار داده است
يكشنبه, 15 بهمن 1396
Motorola طی قراردادی به ارزش یک میلیارد دلار، Avigilon را در اختیار گرفت
Motorola اعلام کرد که طی قراردادی، شرکت تامین کننده تجهیزات نظارت تصویری Avigilon را، در قالب یک معامله کاملا نقدی، خریداری کرده است و اطمینان دارد این قرارداد، موجب پیشرفت در راه حل های این شرکت، در زمینه فناوری های ارتباطاتی، خواهد شد.
دوشنبه, 9 بهمن 1396
خانواده محصولات سانل
خانواده محصولات سانل به دسته بندی های زیر تقسیم بندی می شوند: • دوربین های شبکه • دوربین های آنالوگ • دوربین های PTZ • دوربین های حرارتی شبکه • NVR • DVR • نرم افزار • تجهیزات جانبی • محصولات اختصاصی
يكشنبه, 1 بهمن 1396
اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی Sunell Security، توسط شرکت آوابصیر
محصولات این کمپانی صاحب نام چین از حدود 10 سال گذشته با نام های مختلف در ایران به فروش می رسید اما شرکت آوابصیر موفق شد از سال 1392 با سرمایه گذاری بالا و جلب اعتماد این کمپانی، با اخذ نمایندگی انحصاری برای اولین بار در ایران، مبادرت به ارائه محصولات آن با نام خود کمپانی نماید.
چهارشنبه, 27 دی 1396
Hikvision در نمایشگاه Intersec 2018، تکنولوژی های هوش مصنوعی را در معرض نمایش خواهد گذاشت.
Hikvision، تامین کننده پیشرو در زمینه راه حل ها و محصولات نوآورانه نظارت تصویری، ایده ها و نوآوری های جدید را در Intersec 2018 به نمایش خواهد درآورد. نمایشگاهی که بزرگترین نمایشگاه امنیتی در خاورمیانه است و از 1 تا 3 بهمن، در دبی برگزار خواهد شد.
سه شنبه, 26 دی 1396
SUMMIT، برند اختصاصی شرکت آوابصیر
SUMMIT، برند اختصاصی شرکت آوابصیر برای محصولات چینی است که از بهترین تولید کنندگان کشور چین انتخاب شده و در این رابطه می توان کمپانی TVT از سازندگان مشهور DVR در جهان را نام برد
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner