جستجو
RSS

اخبار

سه شنبه, 23 آذر 1395
تاریخچه سیستم نظارت تصویری در ده سال گذشته
در این متن میخواهیم تاریخچه ایی از تغییرات و نوآوری های سیستم های نظارت تصویری ، دوربین مداربسته ، در 10 سال گذشته را بیان می نماییم . البته این متن احتمالا تمام این تغییرات و نوآوری ها را پوشش نخواهد داد ولی سعی می کنیم مهمترین مطالب را بیان نماییم .
سه شنبه, 23 آذر 1395
شرکت AXIS ادعا میکند دردوسال آینده سیستم های HD-Analog وجود نخواهد داشت
اگر شما طرفدار سیستمهای آنالوگ – اچ دی مانند AHD-HDCVI-HDTVI و غیره هستید ، شرکت AXIS پیشنهاد میکند انبارهای خود را از این سیستمها پر نگه دارید. به نظر شرکت AXIS ، دردوسال آینده به مرور زمان این نوع سیستم های پرطرفدار ارزان قیمت جایگاهی در بین سیستمهای مدار بسته ندارند و دیگر تولید انبوهی مانند حال حاضر نخواهند داشت
چهارشنبه, 3 شهریور 1395
اولین لیست اکسیز در مورد نرم افزار مدیریت تصاویر
وقتی در مورد نرم افزار های مدیریت تصاویر(VMS) صحبت می کنید چه چیزی اول به ذهن شما می آید؟
سه شنبه, 2 شهریور 1395
راه اندازی 7 دوربین HD بر روی یک IP آدرس
ایفسک اسن معتبرترین نمایشگاه امنیتی دردنیا است که هرساله درانگلستان (اکسل پارک لندن) برگزارمیشود. یک ویدیوی جدید IFSEC ادعا دارد که می توان 7دوربین HD را با یک IP آدرس به دلیل کم بودن پهنای باند بر روی سیستم راه اندازی کرد .
چهارشنبه, 27 مرداد 1395
لیست 72 شرکت تامین کننده نرم افزار
راهنمای نرم افزارهای مدیریت تصاویر (VMS) لیست 72 شرکت تامین کننده نرم افزار: این لیست شامل مشخصات 72 شرکت بوده و به شما کمک می کند تا شرکت های مربوطه را بشناسید و بدانید چه گزینه هایی مقابلتان وجود دارد.
سه شنبه, 26 مرداد 1395
مقایسه دوربین های چند تصویره ارکانت
شرکت ارکانت ویژن آمریکا در حال مبارزه در مقابل موجی از دوربین های چند تصویره(Multi sensor)از شرکت های اکسیز ، پلکو و به زودی هایک ویژن است و با وجود رقبایی همچون کلون و کاهش قیمت ها در بازار، آنها هم موضع تهاجمی گرفته اند . در این مقاله ما به بررسی دوربین های چند تصویره (Multi sensor)ارکانت و کیفیت آنها برای رقابت و تجزیه تحلیل اینکه کدام بهترین است می پردازیم .
شنبه, 16 مرداد 1395
آزمایش دوربین 300 دلاری هایک ویژن
آزمایش دوربین 300 دلاری هایک ویژن
شنبه, 2 مرداد 1395
اولین نمایشگاه فن آوری نوین صنایع حفاظتی ایمنی امنیت استان مازندران
اولین نمایشگاه فن آوری نوین صنایع حفاظتی ایمنی امنیت استان مازندران از تاریخ 95/4/29 الی 95/5/1 برگزار گردید.
شنبه, 2 مرداد 1395
مدیر عامل شرکت پلکو با هدف تمرکز بر رشد کاری تعدادی از کارمندان را اخراج کرد
مدیر عامل شرکت پلکو با هدف تمرکز بر رشد کاری تعدادی از کارمندان را اخراج کرد بی کار شدن 43 نفر از کارکنان شرکت پلکو باعث بالاگرفتن نگرانی ها در مورد افت و نزول این شرکت شده است . اگرچه سایت IPVM با مدیرعامل شرکت پلکو جلسه ای داشته اند که در آن مدیرعامل این شرکت اذعان داشت که آن ها پایدارتر و محکم تر با هدف تمرکز کاری بیشتر در حال انجام کار هستند و این طرح آنها برای بهبود موقعیت رقابتی بهتر است. در این مقاله مروری بر برنامه های مدیرعامل و آینده شرکت پلکو میکنیم.
شنبه, 26 تیر 1395
در نهایت ADI مشکل امنیتی هایکویژن را رفع کرد
پس از ماه ها عدم توفیق در حل مشکلات واضح امنیتی هایکویژن، شرکت ADI توانست آن را برطرف کند.
banner
banner
banner
banner